Atrakcie a novinky z penziónu

Relax v Meander parku Oravice

Článok pridaný July 23rd, 2014
MEANDER PARK Oravice leží na území regiónu Oravy – Západné Tatry, takmer na hranici s Poľskou republikou, len niekoľko km od Zakopaného. Z hĺbky 1611 m vyviera prírodná termálna voda s blahodárnym účinkom s teplotou 58°C, ktorá sa vlieva do všetkých bazénov v areáli Meander Park thermal o ploche 1545 m2.

termálne kúpalisko Oravice

Termálna voda je vysoko mineralizovaná sodno – vápenato – horečnato - siričitá s vysokým obsahom železa. Priamy vstup z budovy a bazénov umožňuje kúpať sa v každom počasí a každom ročnom období. Bazény sú v prevádzke 12 mesiacov v roku! V areáli sa nachádzajú šatne, reštaurácie, bistro, kaviareň, záhradná kaviareň, veľký športovo – relaxačný bazén, veľký a malý relaxačný bazén, ochladzovací bazén, masážna miestnosť. Bazény sú vybavené vodnými atrakciami ako sú umelé vlny, plavecká časť, perličkové sedadlá, perličkové lavice, gejzír, vodný hríb, chŕliče, masážne trysky. Súčasťou vybavenia aquaparku sú lehátka. Pri vstupe dostanete náramok s čipom, do ktorého sa načítava výška konzumného v občerstvovacích zariadeniach a taktiež slúži na otváranie a zatváranie skriniek. Hotovosť tak budete potrebovať až pri odchode, kedy všetko naraz zaplatíte.

termálne kúpalisko Oravice

Oravice poskytujú oddych pre tých najmladších až po najstarších nájdete tu množstvo tobogánov, stánkov s občerstvením, ale aj nádherné prírodné scenérie ako jedinečný výhľad na vrch Osobitú priamo z bazénov tak spojíte 2 veci pozorovanie okolitej prírody a relaxovanie v termálne minerálnej vode. V blízkosti areálu Oravíc je množstvo turistických chodníkov ako napr Juráňova Dolina. Jej čaro spočíva v nedotknutej prírode a unikátnych prirodou vytvarovaných chodníkov. Voda ktorá preteká dolinou je priezračná a súčasne si dolinou prerezáva cestu a tvaruje ju do rôznych podôb.

termálne kúpalisko Oravice

termálne kúpalisko Oravice

termálne kúpalisko Oravice

termálne kúpalisko Oravice

Editovať | Odstrániť | Späť